Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie

Turniej piłki nożnej w Płużnicy w 2013 r.

Janusz Marcinkowski

Strażacki  Turniej w Płużnicy..

 Z inicjatywy płużnickich strażaków , a szczególnie naczelnika OSP Ryszarda Stafieja zorganizowano  w sobotę, w dniu 7 grudnia 2013 roku turniej piłki siatkowej. W tym dniu do Płużnicy zjechały się strażackie drużyny sportowe z Błędowa, Wieldządza i Płużnicy na I strażacki turniej piłki siatkowej.

Drużyna z Błędowa…Wojciech Groth, Natalia Groth,  Andrzej Szyszka, Tadeusz Malicki, Krzysztof Ślesar, Kazimierz Chmielewski.

Wieldządz .. Jakub Simson, Józef Napora. Mateusz  i Przemysław Simsonowie i Jarosław Laska…

Płużnica .. Filip Majewski, Mateusz Grodzicki, Kacper Stafiej, Artur Pitan, Miłosz Rygielsk.  Piątym zawodnikiem był  nieobecny na zdjęciu Maciej Maćkiewicz…

 

Organizatorzy i wspierający ; W tle radny z Wieldządza i sympatyk sportu Jan Simson, prezes ZDG ZOSP Edward Kruk, sędzia turnieju Grażyna Majewska i gospodarz zawodów Ryszard Stafiej…

W wyniku rozgrywek w systemie – każdy z każdym najlepsza okazała się drużyna  z. Płużnicy, następny był Wieldządz i na dobrym III miejscu uplasowała się drużyna z Błędowa. Kolejność zanotowaliśmy dla porządku, bo tak naprawdę liczyło się tylko uczestnictwo. Oby takich drużyn biorących udział w gminnym turnieju było jak najwięcej.

Zwycięska drużyna otrzymała puchar z rąk prezesa Edwarda Kruka. Wszystkie drużyny nagrodzono pamiątkowym dyplomem, który „wyprodukowane” naszym,  własnym przemysłem…! Na tyle pozwala nam nasz stale malejący strażacki  fundusz.

                                                 

     

Kategoria: /