Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie

Aktualności

Powiatowe zawody piłkarskie

Jarosław Tylmanowski

 1674464711463

 

        W sobotę 21 stycznia br. na sali sportowej w Nowej Wsi Królewskiej odbyły się powiatowe zawody w piłce halowej o Puchar Prezesa ZOPZ OSP RP w Wąbrzeźnie . Wróciliśmy do tych zmagań po dwóch latach , w których ze względu na pandemię tego typu zawody nie mogły się odbywać . Do sportowej rywalizacji stanęły drużyny repezentujące jednostki : OSP Nowa Wieś Królewska, OSP Wąbrzeźno, OSP Książki, OSP Płużnica i OSP Ryńsk . Organizatorami zawodów byli : Zarząd Powiatowy OSP w Wąbrzeźnie reprezentowany przez druhów Jarosława Herbowskiego i Jarosława Tylmanowskiego oraz Zarząd Gminny OSP w Płużnicy, którego reprezentował jego Prezes dh Edward Kruk.

1674462797773

    Zawody sędziowane były przez pana Nikodema Peplińskiego z Golubia Dobrzynia . Drużyny rywalizowały „ każda z każdą ”, co pozwoliło każdej z nich na rozegranie 5 spotkań . Drużyna za wygrany mecz otrzymywała 3 punkty a za przegrany 0. Warto podkreślić, że żaden mecz nie zakończył się remisem. Po rozegraniu wszystkich spotkań o zwycięstwie decydowała suma zdobytych punków oraz bilans bramkowy . Zawody zwyciężyła reprezentacja OSP Książki na drugim miejscu OSP Płużnica, trzecie miejsce zajęła reprezentacja OSP Ryńsk . Gratulujemy zwycięzcom zawodów oraz dziękujemy wszystkim drużynom za udział i sportową rywalizację .

1674464711458 1

                                                                                                     Na zdjęciu zwycięzcy zawodów - reprezentacja OSP Książki

   Składamy na ręce Prezesa Edwarda Kruka podziękowania na okazaną pomoc w organizacji turnieju. Zwycięzca zawodów tj . reprezentacja OSP Książki weźmie udział w zawodach wojewódzkich w Gąsawie, które odbędą się 11 lutego br.

Kategoria: /