Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zpzosp/domains/zpzosp.098.pl/public_html/templates/untitled/functions.php on line 201

Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Strażaka 2021

Jarosław Tylmanowski

Bukiet

 

Z okazji "Dnia Strażaka" w imieniu ZOPZ OSP RP w Wąbrzeźnie składam wszystkim Druhnom i Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu wąbrzeskiego serdeczne podziękowania za działalność ratowniczą i bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi.

Przyjmijcie najszczersze wyrazy szacunku i uznania dla Waszej odpowiedzialnej służby – codziennej gotowości do ratowania życia, zdrowia i mienia ludzkiego oraz niesienia pomocy potrzebującym. Wasze zaangażowanie i poświęcenie sprawia, że Straż Pożarna cieszy się niesłabnącym zaufaniem społeczeństwa.

Jednocześnie życzę niewyczerpanej siły i mnóstwa wytrwałości, wyrozumiałości bliskich, licznych sukcesów oraz wiele satysfakcji z pracy i służby społeczeństwu.

Niech podejmowane inicjatywy przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”.

 

                                                                                                                                   W imieniu ZOPZ OSP RP w Wąbrzeźnie

                                                                                                                                 Prezes Jarosław Herbowski

Kategoria: /