Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zpzosp/domains/zpzosp.098.pl/public_html/templates/untitled/functions.php on line 201

Aktualności

Nabór dla jednostek OSP na zakup sprzętu

Jarosław Tylmanowski

 

 

 

       Kwota 1 mln 115 tys. złotych to budżet, jaki w tym roku zostanie przeznaczony dla jednostek OSP na zakup sprzętu w ramach Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych.

Po raz kolejny NFOŚiGW oraz WFOŚiGW w Toruniu przeznaczają środki na zakup sprzętu i wyposażenia osobistego dla OSP w województwie kujawsko-pomorskim.

Celem programu jest poprawa jakości działania służb ratowniczych w zakresie zagrożenia dla środowiska, życia i zdrowia ludzi oraz usuwania skutków ekstremalnych zdarzeń.

✅  dofinansowanie w formie dotacji do 100 procent kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia lecz nie więcej  niż 15 tys. złotych dla jednej jednostki OSP,

✅ w ramach dofinansowania można kupić m.in.: ubrania specjalne, hełmy, sprzęt łączności, urządzenia techniczne oraz służące do uzbrojenia.

Nabór potrwa od 1 do 30 marca br. 

 

 

Informacji o dofinansowaniu udziela:
1. 
Radosław Polański, tel. 56 62-12-357,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania znajdują się w zakładce:

https://wfosigw.torun.pl/strona-404-ogolnopolski_program_finansowania_sluzb.html

 

 

Materiał pochodzi ze strony www.wfosigw.torun.pl

Kategoria: /