Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zpzosp/domains/zpzosp.098.pl/public_html/templates/untitled/functions.php on line 201

Aktualności

Środki finansowe na budowę remiz strażackich w gminach popegeerowskich

Jarosław Tylmanowski

Remiza OSP

    Ruszył nabór wniosków o wsparcie dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje i zakupy inwestycyjne realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej.

Wśród zadań możliwych do sfinansowania znajdują również środki na budowę, rozbudowę lub przebudowę, obiektów użyteczności publicznej w tym świetlic, remiz strażackich i innych.

Nabór wniosków potrwa do 12 lutego 2021 r.

Wnioski składać mogą samorządy gminne dlatego zachęcamy strażaków z miejscowości w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej by podjęły działania skutkujące złożeniem wniosków mających na celu pozyskanie środków finansowych.

Wszelkie niezbędne informacje na temat wsparcia gmin popegeerowskich można uzyskać poprzez skierowanie zapytania mailowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje wraz z wnioskami można znaleźć na stronie www ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji:

https://www.gov.pl/web/mswia/wsparcie-gmin-popegeerowskich

Kategoria: /