Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zpzosp/domains/zpzosp.098.pl/public_html/templates/untitled/functions.php on line 201

Aktualności

Kampania sprawozdawczo-wyborcza online

Jarosław Tylmanowski

Kampania sprawozdawczo-wyborcza onlinewalne on line

      Kończący się rok 2020 zbliża nas coraz bardziej do kampanii sprawozdawczo-wyborczej w OSP jaka musi zostać przeprowadzona  przed XV Zjazdem Krajowym Związku, w latach 2021-2022. W obecnej sytuacji pandemicznej panujące obostrzenia  spowodowały, że spotkania zarządów zostały ograniczone do statutowego minimum lub co gorsze, nie odbywają się wcale. Rozwój nowoczesnych technologii daje nam jednak możliwość spotkać się z innymi osobami przy  wykorzystaniu innej formy komunikacji, która nie wymaga osobistego spotkania i dzięki której zachowany zostanie bezpieczny dystans społeczny.

    Google stworzył dla użytkowników rozwiązania umożliwiające przeprowadzenie spotkania online w formie konferencji wideo.

Google Meet zapewnia możliwość komunikowania się dzięki rozmowom wideo wykorzystującym rozwiązania oparte na niezawodnej i bezpiecznej globalnej infrastrukturze Google. Usługa Meet jest dostępna w Google Workspace. Możesz dołączyć do spotkania bezpośrednio z poziomu e-maila z zaproszeniem. Wszystkie istotne szczegóły wydarzenia masz zawsze pod ręką – nieważne, czy dołączasz do niego na komputerze, telefonie, czy w sali konferencyjnej.

Bezproblemowe spotkania. Dołącz do spotkania, gdziekolwiek jesteś

    Wystarczy skonfigurować spotkanie i udostępnić link. Nie musisz się zastanawiać, czy osoby zaproszone na spotkanie mają odpowiednie konta lub wtyczki. Dzięki szybkiemu i nieskomplikowanemu interfejsowi oraz inteligentnemu zarządzaniu uczestnikami prowadzenie rozmów z wieloma osobami jest niezwykle proste, wystarczy mieć dostęp do sieci Wi-Fi lub komórkowej transmisji danych.

    Zachęcamy do korzystania z narzędzi Google MEET, jako alternatywnej formy realizacji zebrań i posiedzeń zarządów OSP lub oddziałów Związku OSP RP. Przedstawiamy samouczek, dzięki któremu można prześledzić krok po kroku jak wygląda proces realizacji wideokonferencji i przeprowadzenia głosowań.

    Zapraszamy do zakładania bezpłatnych kont G Suite: https://forms.gle/akMATxoVTUA4LE25A

Kategoria: /