Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie

Aktualności

Dla naszych Pań!

Janusz Marcinkowski

Nasze Panie – druhny i „Dzień Kobiet – 2024”.

Opracowanie Agnieszka Galczewska,

Janusz Marcinkowski.

Wraz z Najlepszymi Życzeniami dla Wszystkich Naszych Pań - wrzucam  notatkę z 9 marca 2024 roku z wojewódzkiego spotkania z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w OSP Papowo Toruńskie.

2024 3 9 Dzień Kobiet Papowo 2

2024 3 9 Dzień Kobiet Papowo 1

Od lewej; Krystyna Herbowska, Barbara Henryszewska, Katarzyna Kunicka – panie z Wąbrzeźna, Magdalena Balajwejder z Myśliwca, Katarzyna Trąba z Ryńska, Agnieszka Galczewska w Wielkich Radowisk.

Na zaproszenie Prezesa Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP woj. kujawsko-pomorskiego Druha Jarosława Herbowskiego Nasze Dziewczyny, za służbę w naszych szeregach i w imieniu wszystkich Pań – zaproszono na to wojewódzkie spotkanie - i była okazja do fotki z prezesem wojewódzkim OSP.

2024 3 9 Dzień Kobiet Papowo 4

Zdjęcie prezydium tej uroczystości – najważniejsze jednak były Nasze Panie!

2024 3 9 Dzień Kobiet Papowo 3

W uroczystości uczestniczyły przedstawicielki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa. Przy wspólnej kawie i śpiewie kobiety opowiadały swoje historie związane z działalnością w OSP.  Czas upływał w bardzo miłej atmosferze. Prezes Herbowski wspólnie z Zarządem OSP Papowo Toruńskie wręczył każdej druhnie upominek w postaci kwiatka i złożył życzenia. Było to pierwsze w historii takie spotkanie – tylko dla kobiet strażaczek. Prezes zapewniał, że nie ostatnie – trzymamy za słowo!

Kategoria: /