Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie

Aktualności

Plan zamierzeń strażackich w powiecie w II półroczu 2023 r.

Janusz Marcinkowski

                                           Plan zamierzeń OSP

 zarządów gminnych OSP, zarządu powiatowego OSP

na m-ce wrzesień – grudzień 2023 roku.

----------------------------------------------------------------------------------------------

     Lp/   data       /           Zadanie                   / Uwagi

   ======================================================

  1. 30 września (sobota); odbędą się zawody międzygminne MDP – systemu CTIF. Odbędą się w Jarantowicach od godz. 9,oo, według regulaminu zamieszczonego na naszej stronie internetowej; -   [zpzospwabrzezno.pl]                                                                                
  1. 14 października (sobota); Zawody strażackie Old-Boys. Zawody organizują OSP Wielkie Radowiska i Łobdowo na boisku wiejskim z Łobdowie. Rozpoczęcie godz. 10.00. Wkład drużyn – 100 zł Odpowiedzialni: Paweł Polak, Kamil Gorząch, Jarosław Tylmanowski. Zgłoszenia przyjmuje Kamil Gorząch 781 057 854 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; w terminie do 7 października br.
  1. 16 listopada (czwartek); powiatowe zawody strzeleckie z broni sportowej na strzelnicy w Golubiu-Dobrzyniu. Rozpoczęcie zawodów o godz. 17,oo. Organizuje; Jarosław Herbowski, Jarosław Tylmanowski. Startują trzy osobowe drużyny gminne. Wpisowe od drużyny gminnej wynosi 100 zł.
  1. Do końca listopada; Konkurs Plastyczny; „Zapobiegajmy pożarom” Jest to termin dostarczenia do zarządu powiatowego OSP prac plastycznych zgodnie z regulaminem konkursu. Zgłoszenie i prace przyjmuje Janusz Kopczyński – tel. 501 708 244’ mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  1. Do końca listopada; zgłoszenia z gmin na tytuł „Strażaka Roku” powiatu wąbrzeskiego. Winno to być zgłoszenie osób, które uzyskały tytuł „Strażaka Roku” w danej gminie. Zgłoszenia na oryginalnych drukach przyjmuje Janusz Marcinkowski; tel. 604 209 351; mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  1. 1 grudnia; obchody 25 lecie funkcjonowania Związku OSP w III RP w województwie kujawsko-pomorskim.
  1. 2 grudnia (sobota); Powiatowe Zawody Pływackie na wąbrzeskiej pływalni. Rozpoczęcie zawodów od godz. 9,oo. Przyjmuje zgłoszenia Jarosław Tylmanowski (697 238 420 mail /jarosłTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. /Start wg. ogłoszonego na naszej stronie regulaminu./
  1. 8 grudnia; obchody 25 lecia Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP. Organizator; Prezydium Zarządu Powiatowego OSP. Uroczystość odbędzie się w Płużnicy, a zawierać będzie trzy elementy;

- obchody 25 lecia,

- wręczenie tytułu „ Powiatowy Strażak Roku 2023”,

- wręczenie medali honorowych im. Zygmunta Kalksteina,

- powiatowy opłatek strażaków…

  1. 5 stycznia 2024 roku; do tego dnia przyjmujemy wnioski na odznaczenia strażackie z zarządów gminnych OSP. Kontakt – Janusz Kopczyński.

                                                                                                                                           Prezydium ZOP ZOSP RP

                                                                                                                                                           Wąbrzeźno

Kategoria: /