Zarząd Oddziału Powiatowego 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 
w Wąbrzeźnie

Aktualności

Powiatowe Zawody MDP – Jarantowice 2023 r.

Jarosław Tylmanowski

      Zgodnie z przyjętym planem pracy na dzień 30 września br. wyznaczony został termin przeprowadzenia powiatowych zawodów MDP .

Zawody odbędą się na terenie OSP Jarantowice w sobotę o godzinie 9.00 . Organizatorzy proszą o wcześniejszy przyjazd zawodników na zbiórkę o godzinie 8.15.

 

hydronetka

 

Zgodnie z ustaleniami zawody zostaną przeprowadzone wg regulaminu CTIF a sędziowaniem ich zajmą się sędziowie z powiatu brodnickiego.

Startujące drużyny muszą posiadać :

- obuwie sportowe;

- spodnie długie ;

- koszulkę na długi rękaw ;

Ćwiczenia bojowe zostanie przeprowadzone dodatkowo w hełmach i pasach ( dopuszczalne jest pożyczanie elementów ubioru od innych uczestników )

Zgłoszenia drużyn należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do środy 27 września br. na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Drużyna składa się z uczestników w wieku od ukończonych 10 lat do nieskończonych lat 17. W dniu zawodów należy dostarczyć organizatorom wypełnione i podpisane zgody na udział dziecka w zawodach oraz karty zgłoszeń. Zwycięzcy zawodów otrzymają pamiątkowe puchary i okolicznościowe nagrody . Przewidziany jest również poczęstunek dla uczestników i ich opiekunów .

                                                                                                                                                                                                                    Zapraszamy do rywalizacji

 

 

 

 

Kategoria: /